pronari.com


pronari.com është një portal revolucionar i pasurive të patundshme, inovativ, me një faqe interneti easy-to-use, që e bënë kërkimin më të lehtë, më të shpejtë dhe me të këndshme për të gjetur prona në shitje, prona për blerje dhe prona me qira. pronari.com është duke rianalizuar se si njerëzit blejnë, marrin me qira dhe shesin shtëpi, banesa, hapësira afariste, truall dhe villa duke fuqizuar të dhënat dhe shërbimet për të hyrë në një vend që ne duam. pronari.com takon blerësit dhe shitësit thjesht dhe shpejtë përmes faqes së interneti easy-to-use. pronari.com si përfaqësues ndihmon blerësit dhe shitësit në çdo pikë kontakti në një transaksion të pasurive të patundshme, nga gjetja e një shtëpie deri në mbylljen e marrëveshjes. me pronari.com ju jeni #1 hap larg shtëpisë suaj të re. pronari.com është produkt/shërbim nga WOND Group L.L.C

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1319
Dje 14:50

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

300 EUR /muaj

Dje 13:17

BANESE 2+1 NE DARDANI

400 EUR /muaj

Dje 08:00

BANESË 2+1 NE ULPIANË

390 EUR /muaj

Dje 05:33

BANESË 1+1 NË ULPIANË

250 EUR /muaj

Dje 02:06

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

160 EUR /muaj

Dje 01:03

BANESË 3+1 NË LAGJEN MATI 1

125 000 EUR

03 Qer 23:31

BANESË 2+1 NË QENDËR

550 EUR /muaj

03 Qer 23:30

BANESË 1+1 NË MATIN 1

300 EUR /muaj

03 Qer 23:27

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

220 EUR /muaj

03 Qer 23:26

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

450 EUR /muaj

03 Qer 23:26

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

170 EUR /muaj

03 Qer 23:22

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

300 EUR /muaj

03 Qer 23:21

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

80 000 EUR

03 Qer 23:12

BANESË 1+1 NË MATIN 1

330 EUR /muaj

03 Qer 23:08

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHEREVE

350 EUR /muaj

03 Qer 22:55

BANESË 3+1 NË LAGJEN E SPITALIT

400 EUR /muaj

03 Qer 22:51

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

230 EUR /muaj

03 Qer 22:47

BANESË 2+1 NË MATIN 1

300 EUR /muaj

03 Qer 22:41

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

200 EUR /muaj

03 Qer 22:41

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

300 EUR /muaj

03 Qer 22:40

BANESË 1+1 NË LAGJEN MATI 1

300 EUR /muaj

03 Qer 22:37

BANESË 2+1 NË LAGJEN MATI 1

250 EUR /muaj

03 Qer 22:34

BANESË 2+1 NË RRUGEN C

350 EUR /muaj

03 Qer 22:30

BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

270 EUR /muaj

03 Qer 22:27

BANESË 2+1 NË MATIN 1

650 EUR /muaj

03 Qer 22:18

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

300 EUR /muaj

03 Qer 22:14

BANESË 2+1 NË MATIN 1

350 EUR /muaj

03 Qer 21:59

BANESË 1+1 NË RRUGEN C

250 EUR /muaj

03 Qer 14:12

BANESË 3+1 NË QENDER

360 EUR /muaj

03 Qer 14:12

BANESË 3+1 NË LAGJEN MATI 1

600 EUR /muaj

03 Qer 14:11

BANESË 2+1 NË RRUGEN B

500 EUR /muaj

03 Qer 14:09

BANESË 3+1 NË ULPIANË

450 EUR /muaj

03 Qer 14:08

BANESË 1+1 NË ULPIANË

320 EUR /muaj

03 Qer 14:03

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

300 EUR /muaj

03 Qer 14:01

BANESË 2+1 NË RRUGEN C

350 EUR /muaj

03 Qer 14:00

BANESË 2+1 NË LAKRISHTË

400 EUR /muaj

03 Qer 07:58

BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

42 500 EUR

03 Qer 07:26

BANESË 2+1 NË RRUGEN A

310 EUR /muaj

03 Qer 04:56

BANESË 3+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

600 EUR /muaj

03 Qer 04:55

BANESË 1+1 NË DARDANI

300 EUR /muaj

02 Qer 22:52

BANESË 2+1 NË LAGJEN E SPITALIT

95 000 EUR

02 Qer 21:21

BANESË 1+1 NË RRUGËN B

300 EUR /muaj

02 Qer 21:13

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

300 EUR /muaj

02 Qer 19:18

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

300 EUR /muaj

02 Qer 19:16

BANESË 1+1 NË AKTASH

300 EUR /muaj

02 Qer 19:16

BANESË 2+1 NË LAGJEN MATI 1

380 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione