Shpalljet e kompanisë Publikuar: Shk 21 2023 11:12

Heqës qimesh me kristal - Crystal Hair Removal

EUR

EUR
Publikuar: Shk 21 11:12
Shikime: 1
Nëse nuk doni të vuani më, preni veten me briskun tuaj të vjetër dhe dëshironi të kurseni para - Atëherë pastruesi ynë i qimeve pa dhimbje është për ju!

100% pa dhimbje
Parandalon qimet e rrënjosura
E bën lëkurën të butë
Pa kimikate dhe i ripërdorshëm

Thuaj lamtumirë briskut tuaj të vjetër!
Mijëra zonja mund të shijojnë heqjen e qimeve lehtë dhe pa dhimbje pa pasur nevojë për një estetist falë këtij heqësi të qimeve.
Përshkrimi i linkut

Bonbona.com

Dyqan me pakicë që ofron produkte unike të stilit të jetesës.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Sheshi Nëna Terezë, Obj.31, Hyrja 1, Banesa Nr.11 Tregoje në hartë

+38349956200

https://bonbona.com

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione