Shes Xbox 360

100 EUR

Shitet nga: Shqipron Morina 27 Dhj 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet Xbox 360 e ardhur nga Zvicrra: aty perfshihen edhe 2 kontrollera (nje i bardh dhe nje i zi),dhe nja kabell per te mbushur kontrollerat,dhe kablloja e xboxit(adapteri).Gjithashtu perfshihen edhe disa loja:Asterix,Iron Man,Tony Hawk's Proving Ground,Naruto Rise of Ninja edhe Star Wars The Force Unleashed (Kam edhe Gta 5 edhe Battlefield 3 mirepo nuk punojn mir mbase Cd jane grithur).
Qmimi eshte 100 Euro
Viber edhe Whatsapp:+38649169079
Shqipron Morina
049169079
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione