X box360

80 EUR

Shitet nga: Enes 29 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
I perdorur vetem nje jave eshte i mire me pes cedeja gta4,resident evill 6,1,2,strangleholdom eshte i bardh pa gritha i ka dy kontrolla dhe kabllen qe mbush dhe eshte origjinal kryen punen e vet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione