PLAY STATION 2 NE SHITJE

60 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS2
PLAY STATION 2 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS2 ME TRE JOYSTICK DHE 42 CD KONTAKTO +38344250627 QMIMI 60€ KOMPLET ME CD
GENT HASHANI
+38344250627
Leaflet
Në fillim