PLAY STATION 3 NE SHITJE

130 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
PLAY STATION 3 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS3 DY JOYSTICK DHE 11 LOJRA
FIFA 19,PES 2018,ASASINS CREED ROGUE,RAMBO THE VIDEO GAME,WWE2K17,WS5,FIFA STREET ETJ. MULTIMAN
GENT HASHANI
+38344807135
Leaflet
Në fillim