PLAY STATION 3 NE SHITJE

150 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 03 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
PLAY STATION 3 ME TE GJITHA KABLLAT PERCJELLSE PS3 DY JOYSTICK DHE 11 LOJRA FIFA19,PES 2018,FIFA STREET,ASASINS CREED ROGUE,RAMBO THE VIDEO GAMES,WS5,WWE2K17 MULTIMAN KONTAKTO +38344807135
GENT HASHANI
+38344807135
Leaflet
Në fillim