Ps3 ne shitje

0 EUR

Shitet nga: GENT HASHANI 21 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
PS3
Shitet ps3 shum I rujtun me të gjitha kabllat percjellse ps3 me dy joystick me 11 lojra kush eshte I interesuar qmimi 170€ po e lo per 150€ mashum se zbres kush te merr 200€ ja jepi edhe ni ps2 me 44 CD dhe 3 joystick
GENT HASHANI
+38344250627
Leaflet
Në fillim