Shitet ps4 pro me 14 cd

500 EUR

Shitet nga: Dion 15 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Burim
Modeli
PSP
Shitet ps pro per arsye mos perdorimi posedon 14 cd dhe 3 doreza
Qmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim