Pjes te ndryshme

5 EUR

Shitet nga: Ndrec 08 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Pjes te ndryshme per vetura te ndryshme si : mercedes 190 250 , opel kadet , opel astra , audi 80 100 , golf 2 3 , Mazda 626 , renault , etj . Hauba, gepeka , dyr , krilla , drita , stopa , federa , amortizera , llatnjak .

Haub e re e gollfit 5
Fari i golfit 4
Viber dhe whats app 044 915 t81
Shiten edhe komplet me marrveshje .
Leaflet
Në fillim