Turbina

0 EUR

Shitet nga: qema Sot 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shiten turbina të ardhura nga Zvicrra si: Audi A4 1.8 L, Citroen 2.5 D, Audi A6 dhe A4 B5 2.5 TDI, Citroen Evasion-Citroen XM-Peugeot 605 2.0i 24v 95, Mitcubishi pajeroo L200 2.5 TD v 88-96, Nissan Patroll 3.3 diz 90-96, Audi S4 cuatro2.7 TDI 98, Astra-Vectra 1.9 CDTI 06-08, Smart 08 CDI, Audi 100-200 2.1 dizel 90, Ford focus 1.8L TDCI v.04 Inf. Prej ores 9 gjër 19
Leaflet
Në fillim