Publikuar: Pri 18 2021 06:15

Scani

Publikuar: Pri 18 06:15
Shikime: 1
Shitet scania viti 2006 R470 epo sarrdhur nga zvicrra , me dugan dhe eposa rigjistruar . Egatshme per pun. Mundi edhe ne viber me thirr . +41767139192
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049448758

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione