Pjes per Golf 2

Shitet nga: Flamur 24 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Artanë
Pajisje : Të tjera
Kuk per terheqje,
Menjaq,
Zglloba,
Anllasera
karboratora
Amortizerat komplet
cilindra
Fuza e lladnjakit.
Dyr dhe Gepek
instrumenttabel per dizell edhe per benxins
Auspuh per dizell edhe per benxins etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim