Shes PS3 super slim 500gb ndrrim i mundshem

Shitet nga: Arlind 18 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes PS3 super slim 500gb me 10 loja te instalume dhe 5 cd ika 4 dorza ne gjendje te regulltë,mundesi ndrimi me najsen qe mkuvenon
Viber : +38345623934
Tel : 045623888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim