Shes televizorin Samsung

Shitet nga: suad 13 Tet 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
shes televizorin Samsung.
I sapo ardhur nga gjermania.
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin:045416551
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim