Tv samsung i bardh i ri 55cm me 138cm

Shitet nga: Lori 01 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: UHD
Tv samsung i bardh 55cm me 138cm i ri shum pak i perdorur i bler ne zvicer para 2 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim