Menjaq per kamjon

Shitet nga: Duraku 17 Gush 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Menjaqa per kamjon ZEF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim