Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 03 2023 08:54

Kuzhina me Porosi

Publikuar: Dhj 03 08:54
Shikime: 23
Prodhojm Kuzhina me Porosi,
Mekanizmat me ngadalsim
Materiali mediapan
Pllaka e punes (compakt-pllak) si dhe drras e plastifikuar 4 cm
Elementet elektrike
Gorenje 6 vite garancion
Beko 5 vite garancion
Transportin matjen si dhe Montimin e bejm ne ter kosoven
Viber +38344 799-989
Whatsapp +38349 494-030
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Fer Dizajn

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Ferizaj

049494030

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
23
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049494030

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione