VELLO fustan nuserie

1 200 EUR

1 400 EUR

Shitet nga: Vello -Fustan nuserie 10 Maj 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhimet
Për femra
Shitet vello, vetem një herë e përdorur, në gjendje përfekte. Është dizajn dhe produkt gjerman!

Ҫmimi: 1200 €
Vello -Fustan nuserie
049563988
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione