Derë e Hekurit

Shitet nga: Enes Ejupi 21 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Besianë
Shitet dera e hekurit ne gjendje shume te mire.Me xhama me brave dhe me 2 qelsa l.Ngjyra e verdhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim