Letra vizlluese

Shitet nga: Iso 14 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Besianë
Shes me kg letra vizlluse t'cigareve .. po ndegjoj qe po shiten , mirpo nuk po e di sakt .. le te lajmrohet ne viber dikush qe din se ku shiten , ne ia shesim me lire atij qe lajmrohet dhe ai i shet atje me qmim si shkojn ... qmimi shkon afersisht atje 500 euro kg , mirpo tek ne e merrni kg me lire , ne menyre qe te fitoni dhe ju diqka ... ju mirpres , ne viber : +38978288555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim