Printer HP LaserJet Pro MFP

140 EUR

Shitet nga: RIna 19 Maj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shitet Printer LaserJet Pro MFP M26 nw, printer dhe skener. Printeri eshte i mirembajtur dhe i shfrytezuar vetem 9 muaj. Cmimi i pare ka qene 220 euro.Printeri ka printur 3000-4000 flete.
Leaflet
Në fillim