Rrekllam me Ndriqim

0 EUR

Shitet nga: Toni 12 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes rrekllam me ndriqim per shkak te mbylljes se lokalit.

Madhesia eshte 3m me 70 cm dhe nje tjeter me te vogel edhe kjo me ndriqim.

Ne Rrekllam mund te qitet folie me firmen e juaj pa problem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione