Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapësirë afariste në shitje dhe me qera - MerrJep Shpalljet

Të tjera , 5498
Zyra , 5360
Depo , 1378

Hapësira afariste në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për hapësira afariste dhe gjej dyqane dhe trafika, zyra, depo, industri dhe puntori të ndryshme në gjithë Kosovën. Gjej hapësira biznesi shpejt dhe lehtë duke përdorur fitrat për kërkim që MerrJep.com ofron.

Dje 02:13
Linku:
Depo , Prishtinë

Depo me Qera


Sot 04:34 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyre 50m2 me qira ne Qender

400 EUR / muaj

Sot 04:31 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyre 700m² me qira ne Pejton

6 000 EUR / muaj

Sot 04:21 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyrë me qira te Prishtina e re

400 EUR / muaj

Sot 03:58 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyrë me qira në Ulpianë!DELTA

350 EUR / muaj

Jeni duke kërkuar ta ndërroni objektin e biznesit tuaj apo ju duhet hapësirë e re afariste për të filluar biznesin? Tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Kategoria "Hapësirë afariste" në MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për hapësirën që i përshtatet biznesit tuaj.


Hapësira biznesi në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave për biznes në MerrJep.com. Kërko shpallje për hapësira biznesi në shitje dhe me qera dhe gjej dyqane dhe trafika, zyra, depo, industri dhe puntori, lokale me qera, ordinancë dhe lokale tjera afariste me çmimet më të volitshme në treg.


Shiko shpalljet për hapësira afariste dhe gjej hapësirën ideale për ju në mesin e 5.364 shpalljeve për hapësira afariste në MerrJep.com.


Bli dhe shit ambiente biznesi në MerrJep.com


Shpallje për ambiente biznesi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për ambiente biznesi në shpalljet për dyqane dhe trafika, zyra, depo, industri dhe puntori, lokale me qera, ordinancë.


Nëse keni ambiente biznesi për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për ambientin biznesor që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 5.364 shpalljeve për hapësira biznesi në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione