Kompania për Patundshmëri PRO REAL ESTATE

Mos kërko më larg!

PRO Real Estate – Kompania për Patundshmëri, në shitje apo me qera

Nëse keni nevoj të zgjidhni një kompani për patundshmëri, zgjidhni kompanin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi jonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm.

Pro Real Estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi jonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë.
Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës.

Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat.

Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë.

Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në:

Tel: 044 888 444

E-mail: [email protected]

Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë:

Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate

Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 5894
22 Sht 13:49

Banesë 84m² me QIRA në Rrugën B.

450 EUR /muaj

21 Sht 12:29

Banesë 73m² me QIRA në Dragodan.

500 EUR /muaj

21 Sht 10:41

Banesë 96.36m² me QIRA në Dragodan.

550 EUR /muaj

21 Sht 09:32

Banesë 86m² me QIRA në Dragodan.

450 EUR /muaj

21 Sht 09:25

Banesë 87.7m² për SHITJE në Rrugën C.

1 100 EUR /muaj

20 Sht 11:22

Banesë 64m² me QIRA në Lakrishtë.

500 EUR /muaj

20 Sht 09:58

Banesë 93m² me QIRA në Dragodan.

500 EUR /muaj

19 Sht 10:31

Banesë 83.1m² me QIRA në Rrugën B.

450 EUR /muaj

19 Sht 10:24

Banesë 57m² me QIRA në Dardani.

390 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione