Gjilan | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste

Dje 20:18 ,

Pllac

09 Qer 00:03 ,

Ne Qender Gjilan

3 500 EUR

26 Maj 01:38 ,

Depo me qera

300 EUR / muaj

13 Maj 16:21 ,

Jap zyre me qira

40 EUR / muaj

Në fillim