Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 14:35 Të tjera , Pejë

Lokal Me Qira Ngat Qendres Zejtare

Dje 10:44 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokali me sipërfaqe 680m² me #qira në Pejë

2 600 EUR / muaj

Dje 10:41 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Ofrohet për #Shitje Lokali

130 000 EUR

Online
Dje 10:40 Depo , Pejë

Depo ofrohet me #qira më sipërfaqe 2200m²

1 500 EUR / muaj

Online
Dje 10:39 Zyra , Pejë

Lokali me sipërfaqe 130m² me Qera në Pejë

1 000 EUR

Online
Dje 10:39 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Ofrohen lokalet për #SHITJE

Dje 10:39 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokali ofrohet me #qira më sipërfaqe 65m²

200 EUR / muaj

Dje 10:27 Të tjera , Pejë

Leshohet lokali me qera

Dje 10:11 Të tjera , Pejë

Lokali ipet me qira 2 kat 1700 m2

25 Maj 14:41 Dyqane dhe Trafika , Pejë

LOKALI IPET ME QERA

25 Maj 00:09 Depo , Pejë

Ipet me qera Objekti 240m2 ne Peje

23 Maj 23:41 Të tjera , Pejë

Lokal me Qera

22 Maj 19:51 Depo , Pejë

Depo podrum me qera

18 Maj 17:47 Të tjera , Pejë

Restorant

18 Maj 14:16 Të tjera , Pejë

Restorant

18 Maj 01:18 Të tjera , Pejë

Lokali ipet me qera ne Peje

27 Pri 23:06 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Gjepi Real Estate

26 Pri 11:08 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Ipet Lokali me Qera

18 Pri 22:00 Zyra , Pejë

Ipen lokalet me qira

500 EUR / muaj

14 Pri 08:34 Industri dhe Puntori , Pejë

Lokal Afarist në Qendër

07 Pri 15:10 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokal-Dyqan me qera Peje

500 EUR /

07 Pri 14:12 Dyqane dhe Trafika , Pejë

SHITET LOKALI NË PEJË

120 000 EUR

31 Mar 16:11 Të tjera , Pejë

Jepet Lokali dhe Banesa me Qera

24 Mar 20:18 Zyra , Pejë

Lokali Ipet me Qera

23 Mar 13:17 Të tjera , Pejë

Lokal me QIRA / Pejë - 164m²

20 Mar 04:35 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokal me qera

200 EUR / muaj

20 Mar 04:29 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokal me qera

200 EUR / muaj

20 Mar 04:23 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokal me qera

200 EUR / muaj

02 Mar 18:46 Dyqane dhe Trafika , Pejë

podrum ipet me qera

30 Jan 10:42 Zyra , Pejë

Jepet Lokali me Qera

21 Jan 13:07 Të tjera , Pejë

Lokal me qera ne qender (Pejë)

2 000 EUR / muaj

13 Jan 12:21 Të tjera , Pejë

Lokali ipet me qera

11 Jan 01:35 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokali ipet me qira

1 EUR / muaj

11 Jan 01:30 Të tjera , Pejë

IPET DEPO ME QERA 2200 m2

10 Jan 13:17 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Lokal me qera ne qender Zejtare

11 Dhj 12:31 Dyqane dhe Trafika , Pejë

Dyqan me Qira

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione