Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hapsirë afariste Të gjitha në Prishtinë

Zyra , 4244
Të tjera , 3187
Depo , 778

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Hapsirë afariste,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Hapsirë afariste | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 14:29
Linku:
Zyra , Prishtinë

Lokal afarist 48m2 në objektin Beni Dona, Ulpianë, Prishtinë

480 EUR / muaj

18 Maj 14:44
Linku:
Zyra , Prishtinë

Lokal afarist 27m2 në objektin Beni Dona, Ulpianë, Prishtinë

270 EUR / muaj

Sot 20:49
Linku:
Shitorja Zyra , Prishtinë

Ofrohet zyra 65m2 me Qira në Qendër

550 EUR / muaj

Dje 14:18
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Prishtinë

Shitet Lokali te Mati 1

1 450 EUR


Sot 23:11 Shitorja Dyqane dhe Trafika , Prishtinë

Lokali 100m2 ne Mati 1

150 000 EUR

Sot 23:10 Shitorja Zyra , Prishtinë

Ofrohet lokali 70m2 me #Qira te rruga

900 EUR / muaj

Sot 23:10 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyre 50m2 me qira ne Qender

400 EUR / muaj

Sot 23:10 Shitorja Të tjera , Prishtinë

#Objekt afarist me #QIRA ne #Aktash #Connect

6 000 EUR / muaj

Sot 23:10 Shitorja Zyra , Prishtinë

Lokal me qira në Aktash 150m2

600 EUR / muaj

Sot 23:09 Shitorja Zyra , Prishtinë

Lokal me qira në rr.Muharrem Fejza 116m2

600 EUR / muaj

Sot 23:09 Shitorja Zyra , Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 me Qira në rrugën C

350 EUR / muaj

Sot 23:09 Shitorja Zyra , Prishtinë

Ofrohet zyra 200m2 me Qira te Qafa

1 300 EUR / muaj

Sot 23:08 Shitorja Zyra , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit 90m2

350 EUR / muaj

Sot 23:08 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyrë me qira në Qendër

350 EUR / muaj

Sot 23:08 Shitorja Zyra , Prishtinë

Ofrohet zyra për #Qira në rrugën B

450 EUR / muaj

Sot 23:07 Shitorja Dyqane dhe Trafika , Prishtinë

Lokal 200m2 me qira ne Kalabri

800 EUR / muaj

Sot 23:07 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyre me 4 Njesi Punes ne Tophane

350 EUR / muaj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione