Vushtrri | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste

01 Qer 15:53 ,

IPET LOKALI ME QERA

400 EUR / muaj

05 Dhj 19:40 ,

Shitet toka 31 ari

1 EUR

15 Tet 22:44 ,

Lokal

200 EUR / muaj

12 Qer 09:20 ,

Lokali

Në fillim