Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Industriale në shitje


Makina dhe vegla të ndryshme industriale në shitje. Gjej shpallje për makina dhe vegla industriale si kompresor, paisje për pulari, vinq, makin paketimi, lavatriçe industriale, tharëse industriale, makina për karrika. makina për xham, hidrofor, makineri për shpim nën tokë, maqina për dyer dhe dritare të pllastikës dhe vegla tjera industriale në MerrJep.com.Sot 09:46 Makina dhe vegla industriale , Dardanë

Ploter HP

650 EUR

Sot 05:53 Makina dhe vegla industriale , Prishtinë

CNC PLASMA

7 200 EUR

Sot 05:08 Makina dhe vegla industriale , Mitrovicë

MAKINE CNC

16 000 EUR

Sot 04:41 Makina dhe vegla industriale , Prishtinë

Rafte metalike

1 000 EUR Price Reduced


Jeni duke kërkuar makina dhe vegla industriale? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave industriale të përshtatshme për veprimtari të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Makina dhe Vegla të ndryshme industriale në shitje


Përzgjedhje e madhe e makinave dhe veglave industriale për veprimtari të ndryshme. Kërko shpallje për makina dhe vegla industriale dhe gjej kompresor, paisje për pulari, vinq, makin paketimi, lavatriçe industriale, tharëse industriale, makina për karrika. makina për xham, hidrofor, makineri për shpim nën tokë, maqina për dyer dhe dritare të pllastikës dhe makina apo vegla tjera me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Shit Makina dhe Vegla industriale në MerrJep.com


Nëse posedoni makina apo vegla industriale, platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të regjistroni shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për makinën apo veglën industriale që dëshironi të shisni.


Regjistrimi i shpalljes për makinën apo veglën industriale që doni të shisni iu mundëson që shpallja juaj të shihet nga mijëra blerës potencial në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione