Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 15:51 Për mekanikë dhe lavazh , Skenderaj

Shitet Cisterna

04 Sht 19:59 Të tjera , Skenderaj

Pula

350 EUR

21 Gush 23:34 Për restorane dhe kafene , Skenderaj

Shitet aporati per akullore 2022

5 600 EUR

01 Maj 16:03 Të tjera , Skenderaj

Shitet centrifug

29 Pri 18:22 Për restorane dhe kafene , Skenderaj

Shitet Ventillimi

200 EUR

12 Shk 16:56 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

Maqin 3.20

1 EUR

06 Shk 17:23 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

Maqin per premjen e ivericave

52 EUR

04 Jan 22:45 Për parukeri / kozmetikë , Skenderaj

shiten

1 EUR

02 Jan 10:58 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

MAGLIO

5 500 EUR

30 Nën 14:00 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

PRESSE ECCENTRICHE

1 000 EUR

04 Nën 20:42 Të tjera , Skenderaj

Lavatriqe

02 Nën 00:58 Të tjera , Skenderaj

Rafta per mobil shop

450 EUR

01 Nën 17:38 Për restorane dhe kafene , Skenderaj

Gjenerator 4w

330 EUR

13 Tet 22:26 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

Makina

30 Sht 09:19 Për parukeri / kozmetikë , Skenderaj

shiten

1 200 EUR

29 Sht 04:45 Për parukeri / kozmetikë , Skenderaj

shiten

1 200 EUR

18 Sht 22:17 Për parukeri / kozmetikë , Skenderaj

Shiten

650 EUR

10 Gush 11:57 Të tjera , Skenderaj

Shiten

28 Qer 22:53 Për restorane dhe kafene , Skenderaj

KAMINA ME PELET

550 EUR

18 Qer 15:54 Makina dhe vegla industriale , Skenderaj

Flex me kend

30 Maj 22:47 Të tjera , Skenderaj

Kombindrrim me traktor

1 700 EUR

14 Pri 02:11 Të tjera , Skenderaj

Shiten fellnet

12 Pri 11:03 Të tjera , Skenderaj

Hulaj

120 EUR

18 Shk 18:25 Për mekanikë dhe lavazh , Skenderaj

Hilt

90 EUR

02 Dhj 21:46 Të tjera , Skenderaj

Kanteric (ABS)

8 000 EUR

17 Nën 21:28 Të tjera , Skenderaj

Shitet prokolica

31 Tet 15:33 Të tjera , Skenderaj

Dyner

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione