Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Administratë, juridik dhe ekonomi - Konkurse pune në MerrJep.com

Pozita të lira pune në fushën ekonomike, juridike dhe administratë. Kërko konkurse pune dhe gjej punë si punëtore administrative, recepsioniste, asistente, koordinatore zyre, konsulant biznesi, social media officer, ekonomiste, kontabiliste dhe pozita tjera të ngjajshme.


Filtro shpalljet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende të lira pune në administratë, juridik apo ekonomik.

16 Maj 05:13 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Fushë Kosovë

Administratore

18 Pri 23:01 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Prizren

Taxi meter

17 Shk 08:12 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Ferizaj

ARKA FISKALE

28 Maj 17:50 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

28 Pri 22:35 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Prishtinë

Kerkoj pun

13 Pri 16:24 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Prishtinë

Kerkoj pun

09 Pri 01:19 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Prishtinë

Kerkoj pun

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

23 Jan 12:55 Administrat/Ekonomi/Juridik  ·  Malishevë

Fasader

1 EUR

Jeni duke kërkuar punë në fushat e juridikut, ekonomise apo administratë? Platforma MerrJep.com iu ofron konkurse të shumta puësimi për pozita të ndryshme në fushën që ju kërkoni.


Gjej punë në administrim, juridik apo ekonomi


Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në restaurant, bare apo shitore MerrJep.com. Gjej punë si punëtore administrative, recepsioniste, asistente, koordinatore zyre, konsulant biznesi, social media officer, ekonomiste, kontabiliste në shpalljet për pozita të lira pune në fushat për administrim, juridik apo ekonomi.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.



the Golf 5 Motorr atv golf 2 prishtina urgjent pastruse Toureg prizren prishtin Tuareg golf6 infermiere konkurs pune diplome Dollapa Jurist pune ne gjermani pune Kerkoj pune Kanalizim celular the'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||' 1 waitfor delay '0:0:15' -- (select(0)from(select(sleep(15)))v)/*'+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+'"+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+"*/ 0"XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR"Z 0'XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR'Z if(now()=sysdate(),sleep(15),0) oferta pune Kerkoj puntor recepsion oferta pune ne Gjermani cup Shikimi me kamer administrat Juridik golf 5 tdi 2008 Thithësje të Lagështisë në dhomë. kerkoj pun Makin per sheqer Kamer Halo Agona Sadri the'||' Juriste Ekspert finaciar pune zyre Kanalizim kamer Halokosovo part time Zyrtare ligjore Administrate halokosova C5qDfDlo')) OR 771=(SELECT 771 FROM PG_SLEEP(15))-- T42GbUXv') OR 444=(SELECT 444 FROM PG_SLEEP(15))-- XOYEjCoY' OR 878=(SELECT 878 FROM PG_SLEEP(15))-- s8Uf9jaY')); waitfor delay '0:0:15' -- 3MztO1g3'); waitfor delay '0:0:15' -- tTrUsaKv'; waitfor delay '0:0:15' -- -1 OR 3+906-906-1=0+0+0+1 -1 OR 2+906-906-1=0+0+0+1 the%' AND 2*3*8=6*8 AND 'UgNB'!='UgNB% the" AND 2*3*8=6*8 AND "iRmo"="iRmo the' AND 2*3*8=6*8 AND 'cvfM'='cvfM XyzKDQ6g oiQdBHMm')) OR 710=(SELECT 710 FROM PG_SLEEP(15))-- mDggPqFI') OR 844=(SELECT 844 FROM PG_SLEEP(15))-- lk6FVCym' OR 589=(SELECT 589 FROM PG_SLEEP(15))-- o4fOghRE')); waitfor delay '0:0:15' -- obQkvoOS'); waitfor delay '0:0:15' -- oNflHCBE'; waitfor delay '0:0:15' -- -1 OR 3+432-432-1=0+0+0+1 -1 OR 2+432-432-1=0+0+0+1 the%' AND 2*3*8=6*8 AND 'Tf3V'!='Tf3V% the" AND 2*3*8=6*8 AND "fTxd"="fTxd the' AND 2*3*8=6*8 AND '0PMi'='0PMi LjiMEErd inbound representative Hayabusa pune ne gjilan asistente administrative pune ne keds asistente Kekoj mjeshter per fasad paisje muzikore Xa36AOr8')) OR 274=(SELECT 274 FROM PG_SLEEP(15))-- 4hW0qEBm') OR 624=(SELECT 624 FROM PG_SLEEP(15))-- 2LE4bA7L' OR 874=(SELECT 874 FROM PG_SLEEP(15))-- 43SQM2It')); waitfor delay '0:0:15' -- 2kzGE7DE'); waitfor delay '0:0:15' -- Yy1mOUWs'; waitfor delay '0:0:15' -- -1" OR 3+383-383-1=0+0+0+1 -- -1" OR 2+383-383-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3+531-531-1=0+0+0+1 or 'u9lJsJ2Q'=' -1' OR 2+531-531-1=0+0+0+1 or 'u9lJsJ2Q'=' -1' OR 3+391-391-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+391-391-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3+68-68-1=0+0+0+1 -1 OR 2+68-68-1=0+0+0+1 -1 OR 3+619-619-1=0+0+0+1 --

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione