Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime të ndryshme në MerrJep.com

Gjeni kompani apo persona fizik që merren me veprimtari të ndryshme dhe kryejnë shërbime sipas nevojës.


Kjo është kategoria e duhur për ju nëse jeni duke kërkuar apo nëse ofroni shërbime pastrimi, transport Gjermani Kosovë, shërbime postare, shërbime financiare, shërbime kontabiliteti, kontabilist, elektricist, përkthime, oxhak pastrues, auto larje dhe shërbime tjera në fusha të ndryshme pune.

10 Korr 09:48
Linku:
Për dasma  ·  Ferizaj

tenda karrika dekore 044904994


Sot 15:51 Shitore Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Mates

Shitësit të Besuar
Sot 15:36 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Mates

Sot 11:06 Të tjera  ·  Ferizaj

Bejme hapjen e kanalizimave

1 EUR

Dje 15:48 Të tjera  ·  Prishtinë

RENOVIME TE OBJEKTEVE

Dje 15:48 Për dasma  ·  Lipjan

SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

Dje 15:41 Të tjera  ·  Prishtinë

Kanalizime

Dje 15:25 Të tjera  ·  Prishtinë

Kanalizime

Dje 15:21 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 15:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata per myk lageshti me qira☎️

1 EUR

Dje 15:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 15:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata per lageshti myk me qira

1 EUR

Dje 15:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 15:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira☎️��

1 EUR

Jeni duke kërkuar për kompani apo persona fizik që kryejnë shërbime të ndryshme? Kërkoni shpallje për shërbimin që ju duhet dhe sigurojeni atë me çmimet më të volitshme vetëm duke shfletuar faqen tonë MerrJep.com.


Çfarë shërbime mund të gjeni në MerrJep.com?


Ju dëshironi ta bëni jetën tuaj pak më të lehtë dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar! Ne kemi një gamë të gjerë të shërbimeve për ju, prandaj hidhni një sy dhe shikoni se çfarë kemi dhe çfarë lloj shërbimesh po kërkoni.

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online në Kosovë e cila ofron shpallje për kompani apo persona fizik që kryejnë apo ofrojnë shërbime të ndryshme brenda dhe jashtë Kosovës.


Gjatë kërkimit në këtë kategori ju do të mund të gjeni shërbime pastrimi, elektricist, përkthime anglisht shqip, përkthime shqip gjermanisht, mësuese e gjuhës angleze, mësuese ndihmëse, mjeshtër i ujit, dekore për dasma, produkte ushqimore me shumicë dhe shumëçka tjetër me çmimet më të mira në treg.


Si të publikoni shpallje rreth shërbimeve që ofroni?


Nëse jeni kompani apo person fizik që kryeni shërbime në fusha të ndryshme MerrJep.com është platforma ideale për publikim të shpalljeve rreth shërbimeve që ju ofroni.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për shërbimet që kryen kompania juaj.


Për të pasur një shpallje me rezultate sa më të mira, rekomandohet që të strukturoni shpalljen, të shkruani të gjitha detajet e nevojshme të shërbimit që ofroni.


Titulli është pjesa që tërheq vëmendjen më së shumti. Prandaj, ne ju rekomandojmë që të përfshini pikat kryesore në të. Disa rekomandime për formimin e titujve: "shërbime pastrimi", "dekore për dasma", "mjeshtër i ujit", "përkthime anglisht shqip", "transport Kosovë Gjermani" etj.


Me një titull sa më specifik ju do të mund të gjeni personat adekuat për kryerjen e shërbimeve në mesin e mijëra shpalljeve për shërbime në MerrJep.com.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione