Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime të ndryshme


Kërko shpallje për kryerjen e shërbimeve të ndryshme në MerrJep.com. Gjej shpallje për realizimin e planeve për shtëpi, shatora, karrika, tavolina, renovim dhe dekorim për shtëpi, instalim të ujit, hidroizolim dhe shërbime tjera të ngjajshme në MerrJep.com.14 Sht 22:29
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Termine dhe aplikime per Finlande

Dje 16:21
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR


Sot 08:36 Të tjera , Prishtinë

Aparat Oksigjeni

Sot 08:04 Të tjera , Prishtinë

Bej montimin e bojlerit

15 EUR

Sot 08:03 Të tjera , Prishtinë

Montoj sanitari


Shpallje për shërbime të ndryshme


Kërko shpallje për kryerjen e shërbimeve të ndryshme në MerrJep.com dhe gjej shpallje për realizimin e planeve për shtëpi, shatora, karrika, tavolina, renovim dhe dekorim për shtëpi, instalim të ujit, hidroizolim dhe shërbime tjera të ngjajshme për organizimin e eventeve të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Regjistro shpallje për shërbimet që ofroni


Nëse keni kompani apo jeni person fizik që merret me organizimin e eventeve të ndryshme MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e shërbimit që ju ofroni dhe gjej klientin potencial në shpalljet për shërbime në MerrJep.com.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione