Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punime Zejtarie dhe Artizanale


Kërko shërbime për punime zejtarie dhe aritzanale në MerrJep.com. Gjej kompani që kryejnë shërbime të ndryshme si hidroizolime, izolime, fasada, renovim të kulmave, parket dhe laminat, nivelizim ibercuk, elektricist, saldues, moler, rrethoja metalike dhe shërbime tjera aritzanale dhe zejtarie me çmimet më të volitshme në treg.22 Shk 22:11 Zejtarë/Artizanate  ·  Vushtrri

IZOLIME ME KONDOR

22 Shk 22:11 Zejtarë/Artizanate  ·  Klinë

HIDRO IZOLIME ME KONDOR

13 Shk 04:01 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

Servis i qelsave

12 Shk 22:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

Moler

11 Shk 13:50 Zejtarë/Artizanate  ·  Ferizaj

Motorra frigoriferik

11 Shk 10:50 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

Mbushim dhe montojme klima

50 EUR

04 Shk 01:23 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

test

30 Jan 23:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Prizren

Flija Tshpis

29 Jan 12:13 Zejtarë/Artizanate  ·  Ferizaj

Murosim tulla te fasades

29 Jan 09:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Pejë

Mjeshter per uje

10 EUR

28 Jan 18:02 Zejtarë/Artizanate  ·  Ferizaj

Npn .GIPS Rafaello

1 EUR

24 Jan 05:06 Zejtarë/Artizanate  ·  Vushtrri

TENDA GJERMANE VUSHTRRI

1 EUR

23 Dhj 18:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Ferizaj

Metal punues KegaMetal

04 Dhj 12:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Vushtrri

TENDA TAVOLINA KARRIKA

1 EUR

22 Nën 05:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

Maler-fasader

30 Tet 05:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Lipjan

Bëjm mure dekorative

20 EUR

27 Gush 11:18 Zejtarë/Artizanate  ·  Pejë

Ujeinstalues 044707032

10 EUR

12 Gush 13:53 Zejtarë/Artizanate  ·  Prishtinë

Parket dhe Laminat

1 EUR

09 Gush 17:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Gjakovë

Dekorime Dasmash

21 Qer 10:58 Zejtarë/Artizanate  ·  Klinë

Permendore Granit per Vorreza

650 EUR


Përzgjedhje e madhe e kompanive që kryejn shërbime zejtarie dhe artizanale në MerrJep.com. Kërko për shërbime të ndryshme në bazë të kategorisë dhe gjej komaninë që kryen shërbimet që ju duhet shpejt dhe lehtë.


Gjej shërbime zejtarie dhe artizanale


Të gjitha llojet e shërbimeve artizanale dhe zejtarie në një vend. Gjej kompani që kryejnë punime artizanale dhe zejtarie si elektricist, saldues, moler, rrethoja metalike, gurë punues, orendi nga druri dhe punime tjera të ndryshme.


Filtro shpalljet në bazë të kategorisë dhe gjej shërbimin që ju duhet shpejtë dhe lehtë në mesin e 692 shpalljeve për zejtarë dhe artizanate,


Regjistro shpallje për shërbime zejtarie dhe artizanale


Nëse keni kompani që kryen shërbime artizanale apo zejtarie eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për shërbimet që kryen kompania juaj dhe gjeni klientët potencial në mesin e qindra shpalljeve për shërbime zejtarie dhe artizanale në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione