Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qira | Gjilan | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qira,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qira Të gjitha | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 22:03 Shtëpi , Gjilan

Leshohet Shtepia me Qira ne qender te qytetit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
18 Tet 16:03 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me qira shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
05 Tet 08:59 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me Qera ne Gjilan

Numri i dhomave: 1
04 Tet 18:36 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me qera ne Gjilan

Numri i dhomave: 1
30 Sht 09:15 Shtëpi , Gjilan

Dhoma me qira per studenta & nxensa (konvikt)

Numri i dhomave: 4
17 Sht 23:20 Shtëpi , Gjilan

Jepet me qira pranverë, verë, vjeshtë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Gush 16:05 Shtëpi , Gjilan

Ipet me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
19 Korr 23:01 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Qer 19:06 Shtëpi , Gjilan

Ipet shtepia me qira

Numri i dhomave: 5
14 Maj 16:58 Shtëpi , Gjilan

Ipet shtepia me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Jan 16:01 Shtëpi , Gjilan

Leshoj shtepi me qira ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Nën 18:27 Shtëpi , Gjilan

Jap shtepi me qira dheu i bardh

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Sht 01:54 Shtëpi , Gjilan

OFROHET SHTEPIA ME QIRA NË GJILAN

Numri i dhomave: 5
11 Gush 10:23 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Gush 14:29 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
31 Korr 17:50 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
15 Korr 11:07 Shtëpi , Gjilan

Jepet me qira pèr diasporès

25 EUR / ditë

10 Korr 23:11 Shtëpi , Gjilan

Jepet me qira pèr diasporès

Numri i dhomave: 3
02 Korr 10:03 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

Numri i dhomave: > 10
21 Qer 00:21 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
14 Qer 10:46 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Qer 15:03 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
11 Qer 15:03 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
31 Maj 20:39 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi ne Gjilan 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
27 Maj 08:33 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Maj 08:30 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Maj 08:15 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi ne Gjilan Arberia

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Maj 08:35 Shtëpi , Gjilan

2 Shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Maj 23:24 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Maj 23:22 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
08 Maj 02:04 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
03 Maj 12:49 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Maj 13:55 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
29 Pri 23:36 Shtëpi , Gjilan

LESHOHET SHTEPIA ME QIRA PER DIASPOR

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Pri 10:04 Shtëpi , Gjilan

Shtepi ne Gjilan me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
21 Pri 00:12 Shtëpi , Gjilan

lokal

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
17 Pri 16:22 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Pri 19:59 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Pri 08:06 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
12 Pri 20:30 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
10 Pri 16:34 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
10 Pri 06:49 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 6
06 Pri 10:11 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Mar 17:37 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
21 Mar 15:28 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Mar 17:51 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
15 Mar 12:30 Shtëpi , Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Mar 13:59 Shtëpi , Gjilan

LESHOJ SHTEPIN

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qira | Të gjitha | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qira Qira qira qira Qira qira qira qira Qira Qira

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione