Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera | Pejë | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 16:32 Shtëpi , Pejë

Vikendic Ne Kuqisht Shitet Dhe Ipet Me Qera

Numri i dhomave: 4
28 Mar 14:13 Shtëpi , Pejë

Ipet shtepia me qera e pershtatshme per qerdhe

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
28 Mar 02:26 Shtëpi , Pejë

Shpija me qera

Numri i dhomave: 3
21 Mar 09:44 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepia ne Peje

189 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Mar 18:55 Shtëpi , Pejë

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 1
13 Mar 22:05 Shtëpi , Pejë

Leshohet shtepia me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Shk 12:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Pejë

HOME VIP LESHON SHTËPIN ME QERA PEJË 250 euro

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Shk 15:42 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
06 Shk 14:24 Shtëpi , Pejë

Ipet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Shk 20:35 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Shk 21:34 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

15 Jan 17:16 Shtëpi , Pejë

Leshoj katin me qera

Numri i dhomave: 3
11 Jan 10:17 Shtëpi , Pejë

Shitet Villa ne Boge (Rugove)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Jan 14:12 Shtëpi , Pejë

Shtëpi me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
03 Dhj 21:56 Shtëpi , Pejë

Leshohet shtepia me qera

Numri i dhomave: 5
17 Nën 13:38 Shtëpi , Pejë

SHITET OSE LESHOHET ME QERA SUPER SHTEPI NE PEJE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Nën 01:13 Shtëpi , Pejë

Shitet ose Ipet me Qira per afatgjat

Numri i dhomave: 8
30 Tet 11:15 Shtëpi , Pejë

⚪SHTEPI ME QERA⚪

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Tet 15:34 Shtëpi , Pejë

▪︎SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Tet 16:37 Shtëpi , Pejë

◾SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Tet 17:56 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera në Pejë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
20 Tet 16:54 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Tet 22:05 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
30 Sht 10:29 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
17 Sht 09:10 Shtëpi , Pejë

Shpi

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Sht 23:50 Shtëpi , Pejë

Shtepi me Qeraa

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
11 Sht 17:50 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 7
26 Gush 22:04 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Gush 14:14 Shtëpi , Pejë

Ipet Kati I shtepise me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
10 Gush 07:35 Shtëpi , Pejë

Ipet Kati I shtepise me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
06 Gush 13:52 Shtëpi , Pejë

▪︎SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Gush 10:56 Shtëpi , Pejë

Shtepija ipet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
18 Korr 00:22 Shtëpi , Pejë

Jepet me qera shtepia ne Peje

Numri i dhomave: 2
08 Korr 23:28 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera ne Peje

Numri i dhomave: 4
05 Korr 08:12 Shtëpi , Pejë

Shtepia u leshua me qera Flm

150 EUR / muaj

26 Qer 21:38 Shtëpi , Pejë

Jepet me qera shtepia ne lagjen e spitalit, Pejë

Numri i dhomave: 3
18 Qer 15:00 Shtëpi , Pejë

Shpi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
14 Qer 18:15 Shtëpi , Pejë

Shtepi

Numri i dhomave: 3
30 Maj 19:49 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
28 Maj 19:24 Shtëpi , Pejë

Ipet me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Maj 09:56 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione