Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GPS për vetura në shitje | MerrJep.com

GPS për të gjitha llojet e veturave në shitje. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të bleni GPS paisje të reja dhe të përdorura për automjete të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Kërkoni shpallje për GPS në shitje në MerrJep.com dhe gjeni kamera HD, paisje GPS, GPS tracker, aplikacione të GPS për telefona Samsung, iPhone si dhe aksesorë të ndryshëm për vozitje më praktike si mbajtëse telefoni, Wi-Fi router për veturë, sensora për parking dhe aksesorë të tjerë për vetura.

Dje 21:40 GPS pajisje , Besianë

Rimorki

1 500 EUR

01 Nën 00:50 GPS pajisje , Gjilan

Taksi meter

50 EUR

15 Tet 23:37 GPS pajisje , Drenas

Shiten

02 Gush 12:03 GPS pajisje , Prishtinë

Pergjues Zeri

30 EUR

Teknologjia e navigacionit GPS iu lejon të ndiqni rrugën e duhur për destinacionin tuaj pa pasur nevojë të keni dyshime apo pyetur njerëz të tjerë se si të arrini në destinacionin tuaj.


Paisje GPS për të gjitha llojet e veturave dhe makinave në MerrJep.


Blini paisjen adekuate GPS për veturën tuaj duke shikuar shpalljet për shitje të paisjeve GPS në MerrJep.com. Gjeni shpallje të shumta pë paisje GPS, navigatorë të rinj dhe të përdorur si dhe paisje shtesë të kësaj teknologjie.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjedhni të gjitha llojet e GPS duke filluar nga GPS për monitorim dhe përcjellje të veturave, auto navigacion, kamera HD, paisje GPS, GPS tracker, aplikacione të GPS për telefona, mbajtëse telefoni, Wi-Fi router për veturë, sensora për parking dhe paisje të tjera naviguese për të gjitha llojet e veturave si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel dhe të tjera.


Shit paisje GPS në MerrJep.com


Posedoni GPS për shitje dhe jeni duke kërkuar blerësin potencial për të? Ju tashmë jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com iu mundëson shitje të shpejt dhe të sigurt të paisjeve në kohë reale.


Vendoseni GPS paisjen në mesin e mijëra blerësëve potencial duke regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për GPS paisje në MerrJep.com.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione