Traktor | Fushë Kosovë | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

18 Tet 20:19 ,

Traktor 542

2 200 EUR

07 Qer 20:54 ,

Traktor rus shiter

1 800 EUR

07 Pri 20:57 ,

Traktor tafe 35

4 500 EUR

23 Mar 11:09 ,

Traktor Ferguson

5 000 EUR

27 Shk 22:26 ,

traktor

500 EUR

08 Dhj 17:09 ,

Traktor imt 560

3 600 EUR

26 Gush 12:58 ,

Traktor IMT 558

2 800 EUR

29 Pri 11:53 ,

Kos per traktor

400 EUR

20 Pri 16:18 ,

Traktor 542

4 300 EUR

16 Pri 15:23 ,

Shitet 58shi

1 200 EURNë fillim