Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për makina korrëse, kositëse bari, kombaj dhe makineri tjera korrëse në shitje

Jeni duke punuar në sektorin e bujqësisë dhe po kërkoni makina korrëse për të zhvilluar veprimtari të ndryshme bujqësore? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shpallje ditore për makina korrëse në shitje nga e gjithë Kosova.


Gjeni makina korrëse të kualitetit më të lartë në MerrJep.com. Kërkoni shpallje për kositëse bari, kombaj, makinë për heqje bore, kosë, makinë korrëse për misër, makinë për vjeljen e patates dhe makina tjera korrëse në MerrJep.com.

Sot 19:38 Makina korrëse , Gjakovë

Shes Kamionin

3 000 EUR

Sot 18:40 Makina korrëse , Rahovec

Kosa

1 450 EUR

Sot 09:29 Makina korrëse , Lipjan

Shes kombajen Claas Consul

8 000 EUR

Sot 09:11 Makina korrëse , Pejë

Guma 19.5LR24X

Sot 07:59 Makina korrëse , Kastriot

Shes kallamoq

Dje 22:58 Makina korrëse , Pejë

Makin Misri

Dje 21:23 Makina korrëse , Vushtrri

KUMBAJ GJONDER 530

5 500 EUR

Dje 18:43 Makina korrëse , Ferizaj

Shiten motorrat

Dje 16:06 Makina korrëse , Prizren

Sip Tornado 70 viti 2001

Dje 16:05 Makina korrëse , Prizren

Sip Tornado 80

Dje 10:26 Makina korrëse , Klinë

Kos e beogradi

Dje 10:15 Makina korrëse , Gjilan

Mulli

300 EUR

Dje 10:12 Makina korrëse , Therandë

shiten kosat DEUTZ FAHR

28 Nën 21:57 Makina korrëse , Skenderaj

Shitet Kumbaja Deutz Fahr M922

28 Nën 21:57 Makina korrëse , Skenderaj

Deutz Fahr M770

28 Nën 19:50 Makina korrëse , Prizren

Deutz fahr 2580

28 Nën 18:37 Makina korrëse , Drenas

Deutz fahr 33.70

28 Nën 14:37 Makina korrëse , Lipjan

Kose për bari

35 EUR

27 Nën 22:33 Makina korrëse , Vushtrri

Zmaj 133 kerkoj

27 Nën 06:10 Makina korrëse , Ferizaj

SIP torrnado 70

26 Nën 00:53 Makina korrëse , Besianë

Freza 2.30

26 Nën 00:48 Makina korrëse , Prizren

Perpjes

25 Nën 23:46 Makina korrëse , Viti

Claas dominator 85 i ngarkur austri

14 EUR

Të gjitha llojet e makinave korrëse në një vend. Kërko shpallje për makina korrëse në MerrJep.com dhe gjeni ofertat me çmimet më të volitshme në treg. Gjej makina korrëse nga komoditeti i shtëpisë dhe kontakto me blerësin apo shitësin potencial përmes tregut online më të madh në Kosovë.


Makina korrëse në shitje


Jeni duke kërkuar për makina korrëse të reja dhe të përdorura? Eja në MerrJep.com dhe gjej gjithçka që të duhet.


Shikoni për shpallje në kategorinë “Makina korrëse” dhe gjeni kositëse bari, kombaj, makinë për heqje bore, kosë, makinë korrese për misër dhe makina tjera korrëse nga markat më të njohura të makinerive si Claas Jaguar, Deutz Fahr, Claas Compact, Zmaj, Bunker 133, Volvo, John Dere, Klas Jaguar etj.


Gjeni makina korrëse të përdorura


Jeni duke kërkuar për cmime më të arsyeshme? Kërkoni brendet dhe modelet më të njohura të makinave korrëse me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të parë se cilat makina korrëse janë të listuara për shitje në këtë kategori. Specifikoni kërkimin tuaj në bazë të llojit, modelit dhe çmimit dhe gjeni makina korrëse që ju përshtaten nevojave tuaja.


Shikoni shpalljet për kombaj të markave të ndryshme në MerrJep.com


Po përgaditeni për sezonën e korrjes? Ju me siguri do të keni nevojë për një kombaj.


Kontrolloni kategorinë "Makina korrëse" dhe zgjedhni kombajna të kualitetit të lartë nga brendet më të njohura të makinerive korrëse me çmimet më të volitshme në treg.


Në kategorinë "Makina Korrëse" të platformës MerrJep.com ju mund të gjeni modele të shumta të kombanjave të reja dhe të përdorura duke filluar nga: kombajn Zmaj 142, kombajn Massey Ferguson 440, Sillazhi, kombajn Claas Jaguar, Zmaj, kombajn Bourgoin dhe modele tjera të kombanjave më kualitative në treg.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione