Makina korrëse, kositëse bari, kombaj dhe makineri tjera korrëse në shitje

Makina korrëse të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni shpallje për kositëse bari, kombaj, makinë për heqje bore, kosë, makinë korrese për misër dhe makina tjera korrëse në MerrJep.com.

 


Dje 20:36 ,

Makin korrëse

3 500 EUR

20 Sht 20:00 ,

KOSA BARI

80 EUR

Të gjitha llojet e makinave korrëse në një vend. Kërko shpallje për makineri korrëse në MerrJep.com dhe gjeni ofertat me çmimet më të volitshme në treg. Blej nga komoditeti i shtëpisë dhe kontakto me blerësin apo shitësin potencial përmes tregut online më të madh në Kosovë.

Blej kositëse bari, makinë korrëse për misër, makinë për heqjen e borës dhe makineri tjera korrëse në MerrJep.com

 

Jeni duke kërkuar për makineri të reja dhe të përdorura? Eja në MerrJep.com dhe gjej gjithçka që të duhet.

Shikoni për shpallje në kategorinë  “Makina korrëse” dhe gjeni kositëse bari, kombaj, makinë për heqje bore, kosë, makinë korrese për misër dhe makina tjera korrëse nga të market më të njohura të makinerive si Claas Jaguar, Deutz Fahr, Claas Compact, ZmajBunker 133, Volvo, John Dere, Klas Jaguar etj.
Në fillim