Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri lidhëse presa, mbjellëse gruri, kositëse bari dhe shumë mjete tjera lidhëse në shitje.

Makina lidhëse të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Shfletoni faqen tonë dhe kërkoni shpallje të shumta ditore për makina lidhëse në shitje dhe gjeni ofertën më të mirë për ju.


Gjeni shpallje për makina lidhëse të të gjitha llojeve dhe modelve si presa, auto bartje, mbjellëse misri, kositese bari, pllugj dhe makina lidhëse për veprimtari të ndryshme bujqësore në MerrJep.com.

04 Dhj 06:51 Makina lidhëse , Dardanë

SHITET PRESA 2002

2 700 EUR

01 Dhj 16:08 Makina lidhëse , Burim

PLLUG 2x2

750 EUR

30 Nën 20:40 Makina lidhëse , Prishtinë

Maqina e peletit

2 500 EUR

30 Nën 17:49 Makina lidhëse , Burim

Kosa PZ 165

650 EUR

Gjeni ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme për makina lidhëse në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com iu mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu shit-blerje të shpejt dhe të sigurt në gjithë Kosovën.


Gjeni makina lidhëse në MerrJep.com


Makina lidhëse të reja dhe të përdorura në shitje. Nëse dëshironi të bleni makina lidhëse me çmimet më të volitshme në treg, ju duhet të shikoni shpalljet ditore në kategorinë "Makina lidhëse" në MerrJep.com.


Makina lidhëse si presa, auto bartje, mbjellëse misri, kositese bari, pllugj dhe shumë mjete tjera lidhëse të markave Deutz Fahr, Class 50, Massey-Ferguson, John Deere, Welger, New Holland dhe shumë të tjera mund t'i gjeni lehtësisht në listimet tona për makina lidhëse duke përdorur filtrimet për kërkim. Pra, duke shënuar në kutinë për kërkim llojin e paisjes dhe çmimin përkatës.


Shit makina lidhëse në MerrJep.com


Keni presa, auto bartje, mbjellëse misri dhe makina lidhëse tjera për të shitur? Regjistroni shpallje në MerrJep.com duke plotësuar informacionet e nevojshme të makinerisë. Kështu, shpallja juaj do të jetë në mesin e 4.334 shpalljeve për makina lidhëse në MerrJep.com dhe pranë mijëra blerësve potencial të faqes sonë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione