Makineri lidhëse presa, mbjellëse gruri, kositëse bari dhe shumë mjete tjera lidhëse në shitje.

Makina lidhëse të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Shfletoni faqen tonë dhe kërkoni shpallje të shumta ditore për makina lidhëse në shitje dhe gjeni ofertën më të mirë për ju.


Gjeni shpallje për makina lidhëse të të gjitha llojeve dhe modelve si presa, auto bartje, mbjellëse misri, kositese bari, pllugj dhe makina lidhëse për veprimtari të ndryshme bujqësore në MerrJep.com.

Dje 18:59 ,

FAHR

2 050 EUR

27 Jan 20:35 ,

Pllug ALTHAUS 2x2

1 100 EUR

27 Jan 20:23 ,

Grabuja CLAAS 280

950 EUR

27 Jan 19:59 ,

Pllug ALTHAUS 2x2

950 EUR

27 Jan 19:55 ,

Presa JOHN DEERE 336

4 300 EUR

27 Jan 18:36 ,

Shitet rimorkio

450 EUR

27 Jan 18:34 ,

Shiten vllaqat

220 EUR

27 Jan 18:34 ,

Shitet prekolica

350 EUR

27 Jan 18:34 ,

Shitet pllugi tek

220 EUR

27 Jan 18:32 ,

Shitet koshi

100 EUR

Gjeni ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme për makina lidhëse në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com iu mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu shit-blerje të shpejt dhe të sigurt në gjithë Kosovën.


Gjeni makina lidhëse në MerrJep.com


Makina lidhëse të reja dhe të përdorura në shitje. Nëse dëshironi të bleni makina lidhëse me çmimet më të volitshme në treg, ju duhet të shikoni shpalljet ditore në kategorinë "Makina lidhëse" në MerrJep.com.


Makina lidhëse si presa, auto bartje, mbjellëse misri, kositese bari, pllugj dhe shumë mjete tjera lidhëse të markave Deutz Fahr, Class 50, Massey-Ferguson, John Deere, Welger, New Holland dhe shumë të tjera mund t'i gjeni lehtësisht në listimet tona për makina lidhëse duke përdorur filtrimet për kërkim. Pra, duke shënuar në kutinë për kërkim llojin e paisjes dhe çmimin përkatës.


Shit makina lidhëse në MerrJep.com


Keni presa, auto bartje, mbjellëse misri dhe makina lidhëse tjera për të shitur? Regjistroni shpallje në MerrJep.com duke plotësuar informacionet e nevojshme të makinerisë. Kështu, shpallja juaj do të jetë në mesin e 4.334 shpalljeve për makina lidhëse në MerrJep.com dhe pranë mijëra blerësve potencial të faqes sonë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione