Gjilan | Makina bujqësore dhe pyllore | Makina lidhëse

Dje 17:14 ,

Presa

1 500 EUR

22 Tet 22:15 ,

pres

26 Sht 16:01 ,

Shitet Freza

850 EUR

24 Sht 17:45 ,

Sip

08 Sht 19:27 ,

shitet korpa

200 EUR

12 Gush 10:12 ,

Guma preses

30 EUR

05 Gush 22:24 ,

shes ose nrroj presen

2 000 EUR

23 Korr 15:32 ,

Maqin barit

1 300 EUR

22 Korr 13:56 ,

Presa

24 Qer 22:51 ,

Peres

01 Shk 19:45 ,

Grubuj

500 EURNë fillim