Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat 350 Special Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat 350 Special | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Maj 00:14 Traktorë , Prishtinë

Traktor 2021

3 100 EUR

11 Jan 01:35 Traktorë , Prishtinë

Shitet Centrifuga

550 EUR

27 Tet 01:05 Traktorë , Pejë

Shiten

61 EUR

12 Tet 20:27 Traktorë , Therandë

Kos e barit

1 100 EUR

25 Gush 23:03 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet

550 EUR

05 Gush 09:20 Traktorë , Prishtinë

Shitet centrifuga

550 EUR

27 Qer 16:08 Traktorë , Burim

Dru kerr traktor

37 EUR

10 Qer 20:07 Traktorë , Burim

Dru kerre traktora

35 EUR

28 Pri 21:57 Traktorë , Burim

Perkolic kerr traktor

500 EUR

30 Mar 20:34 Traktorë , Therandë

Maqin per mbjelljen e misrit

250 EUR

18 Mar 17:14 Traktorë , Kastriot

Pulini na prodaju

30 EUR

02 Jan 20:07 Traktorë , Rahovec

Shitet

29 Nën 12:54 Traktorë , Prishtinë

Shitet centrifuga

500 EUR

21 Nën 19:54 Traktorë , Prishtinë

Shitet centrifuga

500 EUR

22 Tet 08:21 Traktorë , Shtime

Traktor në shitje

12 Sht 14:45 Traktorë , Prizren

traktori

17 Gush 12:02 Traktorë , Besianë

Test

22 EUR

05 Qer 21:25 Traktorë , Besianë

pumpa e ujit

1 EUR Price Reduced

21 Jan 19:45 Traktorë , Lipjan

shes shum mjete per bujqesi

1 EUR

26 Dhj 12:22 Traktorë , Gjilan

Shiten

21 Dhj 08:45 Traktorë , Vushtrri

TERRSHAN 4ton 0.25

26 Nën 17:49 Traktorë , Therandë

Shitet fiat 300

17 Nën 22:28 Traktorë , Shtime

Cistern

1 300 EUR

11 Sht 07:00 Traktorë , Lipjan

Shitet kerri ne gjendje shum te

450 EUR

25 Qer 09:52 Traktorë , Vushtrri

PRIKOLIC E TREPQES

01 Qer 15:11 Traktorë , Gjilan

Rimorkio(bunker)i grurit

19 Mar 18:56 Traktorë , Gjilan

Makin per qarje te druve

24 Shk 18:39 Traktorë , Viti

U Shit Flm merrjep

160 EUR

12 Nën 12:32 Traktorë , Lipjan

Shitet rami

170 EUR

10 Gush 12:28 Traktorë , Ferizaj

Hillt Bosch

60 EUR

15 Maj 13:26 Traktorë , Gjakovë

Rimorkio

22 Pri 14:00 Traktorë , Lipjan

shes

2 500 EUR

19 Pri 09:31 Traktorë , Mitrovicë

Shes ramin

17 Korr 05:20 Traktorë , Besianë

mjete bujqsore

1 EUR

29 Qer 23:51 Traktorë , Prishtinë

ku mendon qe ka thesar

200 EUR

26 Qer 09:00 Traktorë , Kastriot

Kopshtar

18 Qer 19:57 Traktorë , Pejë

Shes 170 balla sonë te that, 1.60e trefoj me bari

1 EUR

17 Maj 15:05 Traktorë , Besianë

Hamar

500 EUR

14 Mar 16:57 Traktorë , Malishevë

shes urgjent 2000

2 000 EUR

03 Shk 10:29 Traktorë , Drenas

kopse kostumi me kamer

40 EUR

01 Shk 08:48 Traktorë , Mitrovicë

Agregat

450 EUR

27 Tet 21:14 Traktorë , Skenderaj

Shiten Traktorat

1 EUR

06 Korr 19:39 Traktorë , Pejë

Gjenerator 10kw dizell,gjendje tmir

320 EUR

18 Qer 13:28 Traktorë , Drenas

shes traktor fiat

18 Qer 09:26 Traktorë , Vushtrri

fijat

4 200 EUR

01 Maj 20:25 Traktorë , Vushtrri

Traktori Ursuz

3 000 EUR

24 Mar 21:27 Traktorë , Prishtinë

fiat 4x4 350 special

5 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat 350 Special | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione