Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Të gjitha në Pejë

Fiat , 50
Same , 19
Deutz Fahr , 44
Iseki , 2
Kubota , 1
TAFE , 8
IMT , 422
John Deere , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:05 Traktorë , Pejë

Masey ferguson „260“

04 Dhj 08:52 Traktorë , Pejë

Blejm.traktorra mjete bujsore

11 EUR

03 Dhj 20:48 Traktorë , Pejë

Masey ferguson 260

03 Dhj 20:15 Traktorë , Pejë

Traktori ne shitje

8 000 EUR

03 Dhj 11:04 Traktorë , Pejë

Shitet traktori

02 Dhj 12:14 Traktorë , Pejë

Frez

1 EUR

01 Dhj 17:26 Traktorë , Pejë

TRAKTOR ZOTOR 4911 45 KW

4 200 EUR

01 Dhj 17:25 Traktorë , Pejë

TRAKTOR INTERNATIONAL 574/ 74 KW

5 600 EUR

30 Nën 15:57 Traktorë , Pejë

Shes mjetet bujqsore

30 Nën 13:05 Traktorë , Pejë

Shes traktorin

27 Nën 09:02 Traktorë , Pejë

Shitet Traktorë 39

27 Nën 09:02 Traktorë , Pejë

Shitet Traktorë 39

26 Nën 17:38 Traktorë , Pejë

Traktor

7 000 EUR

26 Nën 12:22 Traktorë , Pejë

shes traktor New holland Ts 115 A

28 500 EUR

26 Nën 00:52 Traktorë , Pejë

Masey 260

22 Nën 22:59 Traktorë , Pejë

Shitet traktori

2 200 EUR

22 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Mase ferguson 260

17 Nën 17:57 Traktorë , Pejë

Masey ferguson 260

12 Nën 21:41 Traktorë , Pejë

Same Tiger

11 Nën 13:29 Traktorë , Pejë

Traktor prodhim Rus

10 Nën 12:18 Traktorë , Pejë

SHITET

09 Nën 17:53 Traktorë , Pejë

TRAKTOR INTERNATIONAL 74 KW

5 600 EUR

05 Nën 03:07 Traktorë , Pejë

Traktor imt 539

05 Nën 02:51 Traktorë , Pejë

Lamborghini (Traktor)

9 800 EUR

05 Nën 02:51 Traktorë , Pejë

Deutz Fahr 6.30

12 500 EUR

05 Nën 02:51 Traktorë , Pejë

Deutz Fahr 140

18 500 EUR

05 Nën 02:51 Traktorë , Pejë

Massey Ferguson 3080

10 900 EUR

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Kaci

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Korpe per massey 265 (tipave 200)

1 750 EUR

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Korpe (Lug)

1 100 EUR

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Korpe

900 EUR

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Korpe per Deutz 140

2 500 EUR

04 Nën 20:32 Traktorë , Pejë

Pllug

04 Nën 20:27 Traktorë , Pejë

Makine per mbjelljen e kollomoqit me ajer

2 500 EUR

04 Nën 20:27 Traktorë , Pejë

Makine per mbjelljen e grurit

950 EUR

04 Nën 20:27 Traktorë , Pejë

Tfurk

29 Tet 04:12 Traktorë , Pejë

Traktor Tafë 42

21 Tet 23:25 Traktorë , Pejë

Paletar (Vilushker)

21 Tet 23:25 Traktorë , Pejë

Rrotofejz ( Frejz ).

950 EUR

21 Tet 23:22 Traktorë , Pejë

Traktor imr rakovic 65

21 Tet 01:10 Traktorë , Pejë

Shes traktorin

6 000 EUR

17 Tet 19:51 Traktorë , Pejë

shes kollomoq

17 Tet 11:28 Traktorë , Pejë

Shes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione