Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor Fendt të ri dhe të përdorur në shitje | MerrJep.com shpalljet

Jeni fermer apo punoni në bujqësi dhe jeni duke kërkuar makineri për të zhvilluar veprimtari bujqësore? Ju tashmë jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të gjeni modele të ndryshme për traktor Fendt të ri apo të përdorur në shitje. Kërkoni shpallje për traktor Fendt dhe gjeni traktor Fendt 309, Fendt Farmer 309 -94 4X4, Fendt Farmer 306 LS, -83 4X4, Fendt 108 Turbomatik dhe modele tjera të markës Fendt me çmimet më të volitshme në treg.

20 Pri 16:19 ,

Fendt 108ls

6 500 EUR

15 Qer 11:15 ,

Traktor Fendt

6 000 EUR

16 Maj 09:41 ,

Traktor Fendt

12 500 EUR

05 Jan 13:10 ,

Traktor

5 500 EUR Price Reduced

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe për traktor Fendt të modeleve më të njohura botërore. Kërko për traktor Fendt në shitje në Gjilan, Ferizaj, Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë dhe gjithë Kosovën dhe gjej modelin e preferuar të traktorit Fendt.


Pse duhet të zgjedhni traktor të markës Fendt?


Fendt është një prodhues gjerman i traktorëve dhe makinerive bujqësore i cili prodhon një linjë të plotë të traktorëve, kombajave dhe makinave tjera bujqësore.


Traktorët Fendt ofrojnë komoditet dhe rehati gjatë vozitjes pa marrë parasysh nëse jeni duke punuar tokën apo jeni duke zhvilluar ndonjë veprimtari tjetër bujqësore me intensitet të lartë. Qoftë traktor Fendt i ri apo i përdorur ne iu sigurojmë se ju do të ndjeni efikasitet të plotë dhe kënaqësi gjatë vozitjes.


Traktor Fendt është më shumë se traktor. Varësisht nëse jeni duke punuar në fushë, transportoni apo jeni duke ngarkuar diçka, traktor Fendt ju mundësojnë të bëni punë efikase në mënyrë ekonomike.


Gjej modele të ndryshme për traktor Frendt në MerrJep.com


Ne ofrojmë gamë të gjerë të llojeve të ndryshme të traktorëve Fendt. Disa nga llojet më të kërkuara për traktor Fendt që mund t'i gjeni në faqen tonë janë: Fendt 309, Fendt Farmer 309 -94 4X4, Fendt Farmer 306 LS, Fendt -83 4X4, Fendt 108 dhe lloje tjera të traktorëve Fendt të përshtatshme për veprimtari të ndryshme bujqësore.


Nëse kaloni shumë kohë duke kërkuar, dhe nuk mund të bëni përzgjedhjen e duhur për traktor Fendt, atëherë ne ju rekomandojmë përdorimin e filtrave për kërkim të cilët ju lehtësojnë të gjeni sa më lehtë llojin e traktorit Fent që ju po kërkoni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione