Rahovec | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 54
Same , 95
Deutz Fahr , 37
TAFE , 17
IMT , 168
John Deere , 92
26 Tet 15:32 ,

SAME TRIDENT 130

9 000 EURNë fillim