Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TAFE 42 DI Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE 42 DI | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:38 Traktorë , Ferizaj

Traktor Tafe 42 Dl

24 Sht 22:13 Traktorë , Prishtinë

IMT 539.2 TAFE

22 Sht 11:22 Traktorë , Prishtinë

Traktor Tafe 42 Me kabin

09 Sht 12:22 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Gruri me 30rena 3mgjersi

123 EUR

07 Sht 20:59 Traktorë , Gjilan

Shitet Traktori Tafe 42 DI

8 200 EUR

04 Sht 15:56 Traktorë , Skenderaj

Tafe 42 DI

8 800 EUR

25 Gush 11:17 Traktorë , Vushtrri

Kullomoq

24 Gush 09:55 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

18 Gush 22:18 Traktorë , Pejë

Traktor Tafë 42

10 Korr 09:14 Traktorë , Gjakovë

TAFE 42DI

16 Qer 21:28 Traktorë , Skenderaj

Shes tafe 42 di

6 500 EUR

29 Maj 07:05 Traktorë , Skenderaj

Tafe 42 Di

8 500 EUR

12 Mar 10:26 Traktorë , Besianë

tafe 42

8 500 EUR

02 Mar 14:07 Traktorë , Fushë Kosovë

Tafe 42 DI

14 Shk 10:59 Traktorë , Rahovec

044-135-938

03 Shk 19:42 Traktorë , Viti

Imt 539 viti 2000

6 000 EUR

07 Jan 00:10 Traktorë , Vushtrri

Tega per MasseyFerguson

50 EUR

04 Jan 03:40 Traktorë , Rahovec

mekanizmat bujqsore

03 Jan 20:32 Traktorë , Rahovec

Traktore

03 Jan 20:01 Traktorë , Rahovec

Mjete bujqesore

03 Jan 19:58 Traktorë , Rahovec

Shitet Traktori dhe mekanizmat bujqesor

03 Jan 19:56 Traktorë , Rahovec

Mekanizmat bujqsore

26 Dhj 10:25 Traktorë , Vushtrri

Kallamoq Grur

19 EUR Price Reduced

13 Dhj 20:47 Traktorë , Klinë

Shiten pllugjt 2 rrutullus Mekanik

13 Dhj 14:51 Traktorë , Rahovec

044-135-938

04 Dhj 22:07 Traktorë , Pejë

Traktor tafe 42

03 Dhj 20:47 Traktorë , Vushtrri

Traktor tafe 42 di

7 700 EUR

30 Nën 02:57 Traktorë , Kastriot

Shitet kosa deutz fahr 165 ne gjendje te rregullt

320 EUR

30 Nën 02:57 Traktorë , Kastriot

Shitet mullini gati i ri blun dhe qiklon

210 EUR

30 Nën 02:57 Traktorë , Kastriot

Shitet grebuja urgjent sunce

210 EUR

10 Nën 12:43 Traktorë , Gjilan

IMT 533

3 000 EUR

29 Tet 16:35 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Nodet 25rena

21 EUR

25 Sht 00:12 Traktorë , Prizren

Lastika per lop 40 qopa

20 Sht 20:19 Traktorë , Pejë

I shit flm

400 EUR

12 Sht 16:52 Traktorë , Besianë

tafe 42

11 Sht 23:36 Traktorë , Vushtrri

MJELLSE GRURIT ME PLEH

165 EUR Price Reduced

10 Sht 08:05 Traktorë , Besianë

Shitet tafe 42 tafe ka vetem 46 or

22 Gush 23:28 Traktorë , Drenas

Shitet TAFE 42 DI

07 Qer 17:00 Traktorë , Deçan

Tafe 42

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE 42 DI | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione