Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim | Daystar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim Daystar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Jan 14:02 Chopper/Coustom , Drenas

Shitet motorri ose ndrrohet me vetura

1 700 EUR

22 Dhj 19:43 Chopper/Coustom , Fushë Kosovë

Chopper

Viti: 2002
26 Sht 01:00 Skuter , Gjakovë

Shitet motorri 125 kubik me dogan

450 EUR

Viti: 2003
01 Korr 21:11 Skuter , Shtërpcë

Skuter

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
19 Dhj 16:00 Skuter , Mitrovicë

Skuteri

400 EUR

Viti: 2014
02 Dhj 18:37 Terren/Offroad , Lipjan

Shitet Ndrrohet

Viti: 2009
09 Korr 19:10 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet Chopperi

1 EUR

Viti: 2002
25 Pri 11:58 Chopper/Coustom , Klinë

Daelim daystar 125cc

800 EUR

Viti: 2002
25 Sht 13:20 Skuter , Prizren

daelum 150 cc

400 EUR

Viti: 2003
05 Sht 10:54 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet chooperi

1 500 EUR

Viti: 2004
17 Mar 17:27 Skuter , Burim

Skuter 125 cc

400 EUR

Viti: 2007
01 Mar 20:19 Chopper/Coustom , Gjilan

Chopper daelim daystar 125cc

Viti: 2001
20 Jan 17:50 Sportiv , Pejë

Pres bleres serioz

550 EUR

Viti: 2010
15 Jan 23:56 Chopper/Coustom , Prizren

Shes motorrin

Viti: 2000
30 Sht 19:39 Chopper/Coustom , Skenderaj

Chopper

Viti: 2011
24 Sht 13:49 Chopper/Coustom , Vushtrri

Motorr DAELIM ROK 125kubik

1 350 EUR

Viti: 1999
05 Sht 17:43 Skuter , Pejë

Skuter 125 cc

450 EUR

Viti: 2004
05 Sht 17:39 Skuter , Burim

Skuter 125 cc

450 EUR

Viti: 2004
03 Qer 14:49 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet ndrrohet motori

1 450 EUR

Viti: 2002
01 Qer 16:01 Chopper/Coustom , Gjilan

Chooper daelim 125cc

1 EUR

Viti: 2001
14 Maj 08:56 Chopper/Coustom , Vushtrri

shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 2000
07 Maj 18:03 Sportiv , Gjilan

Shitet motorri daelim daystar

2 299 EUR

Viti: 2001
10 Mar 22:28 Chopper/Coustom , Prizren

Daelim daystar 125

1 699 EUR

Viti: 2006
24 Shk 17:18 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet qoper 125cc

570 EUR

Viti: 2003
09 Tet 16:17 Sportiv , Fushë Kosovë

shitet reju 125cc tip top

750 EUR

Viti: 2009
19 Sht 21:28 Chopper/Coustom , Therandë

Urgjent

1 500 EUR

Viti: 2002
02 Sht 18:32 Të tjera , Skenderaj

Daelim 125cc

400 EUR

Viti: 2008
19 Gush 14:19 Chopper/Coustom , Therandë

Choper 125cc

1 000 EUR

Viti: 2000
20 Korr 21:21 Të tjera , Malishevë

Motori Daelim 125 cc

1 450 EUR

Viti: 2007
08 Korr 19:02 Chopper/Coustom , Prizren

Chopper Daelim

2 700 EUR

Viti: 2002
02 Korr 23:38 Chopper/Coustom , Shtime

Shitet motorri i llojit choper 125 cc

750 EUR

Viti: 2008
20 Qer 21:09 Chopper/Coustom , Gjilan

Daelim 125cc

2 000 EUR

Viti: 2001
15 Pri 18:57 Skuter , Vushtrri

u shit flm merrjep

100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
06 Sht 14:34 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

350 EUR

Viti: 1999
18 Korr 18:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Biciklet daora shiman

170 EUR

Viti: 2014
13 Pri 19:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2015
21 Gush 17:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Motor

Viti: 2004
02 Qer 11:39 Chopper/Coustom , Prishtinë

motorr chopper

1 750 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim Daystar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione