Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:06 Touring , Rahovec

harley davidson

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
25 Mar 10:41 Chopper/Coustom , Gjakovë

Harley-Davidson

11 500 EUR

11 Mar 18:19 Chopper/Coustom , Prizren

HARLEY DAVIDSON ROAD KING

08 Mar 11:25 Chopper/Coustom , Prishtinë

Harley-Davidson Sportster 1200 Custom

Viti: 2005
07 Mar 20:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Harley Davidson V-Rod

8 900 EUR

Viti: 2004
01 Mar 15:22 Chopper/Coustom , Prishtinë

Harley-Davidson Dyna Low Rider

Viti: 2008
24 Shk 18:43 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet

13 Shk 09:48 Të tjera , Rahovec

Shitet harly ne gjendje perfekte

13 Shk 08:41 Touring , Prishtinë

Harley Davidson Road Glide

13 500 EUR

Viti: 2010
16 Dhj 21:02 Touring , Pejë

Harley Davidson Softail

15 000 EUR

13 Tet 13:19 Chopper/Coustom , Shtime

Harley-Davidson Electra Glide

Viti: 2000
08 Tet 12:27 Chopper/Coustom , Rahovec

Harley Davidson - Road King, U Shit

8 500 EUR

17 Sht 23:32 Të tjera , Burim

Harly Davidson USA

12 350 EUR

Viti: 2006
10 Sht 11:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Shitet

Viti: 2006
18 Gush 22:29 Chopper/Coustom , Prizren

Harley Davidson Street 750 2016

8 000 EUR

Viti: 2016
04 Gush 10:44 Chopper/Coustom , Ferizaj

Harley davidson

11 700 EUR

Viti: 2009
01 Gush 00:17 Chopper/Coustom , Fushë Kosovë

harley davidson VROD

14 500 EUR

Viti: 2008
11 Korr 12:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

HARLEY-DAVIDSON MINI

1 200 EUR

Viti: 2010
05 Korr 21:32 Chopper/Coustom , Prishtinë

Prototip

15 000 EUR

Viti: 2011
27 Qer 19:17 Sportiv , Burim

Shitet minicoper

470 EUR

Viti: 2016
10 Qer 15:17 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet Harley Davidson Street Gx500

6 000 EUR

Viti: 2017
05 Maj 01:12 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet motor Harley Davidson Street 500

7 500 EUR

Viti: 2017
16 Pri 01:58 Chopper/Coustom , Rahovec

Motor

6 800 EUR

Viti: 2009
12 Pri 19:13 Skuter , Prizren

moto

1 000 EUR

Viti: 2008
26 Mar 20:54 Chopper/Coustom , Ferizaj

harley davidson electra glide 107 2018

23 EUR

Viti: 2018
21 Mar 17:29 Chopper/Coustom , Prishtinë

SHITET Harley Davidson Road-Glide

14 000 EUR

Viti: 2010
27 Shk 22:31 Chopper/Coustom , Lipjan

Shitet chuper

Viti: 2007
21 Shk 20:00 Terren/Offroad , Besianë

Biqiklet

1 EUR

Viti: 2015
08 Shk 17:49 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Harley Davidson

Viti: 2009
31 Jan 15:23 Terren/Offroad , Prizren

HarlyDavidson

1 EUR

Viti: 2020
08 Jan 15:08 Chopper/Coustom , Pejë

Harley Davidson Sportster 1200cc

11 200 EUR

Viti: 2007
26 Sht 20:39 Kros/Enduro , Prizren

Shitet motor me rrym

1 000 EUR

Viti: 2020
26 Sht 11:25 Kros/Enduro , Prizren

Shitet motor me rrym

1 000 EUR

Viti: 2020
22 Sht 13:13 Chopper/Coustom , Prizren

Harley Davidson Street 500

7 500 EUR

Viti: 2017
21 Sht 16:53 Chopper/Coustom , Prishtinë

Harley-Davidson Dyna Wide Glide

Viti: 2010
19 Sht 02:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Harley Davidson

11 800 EUR

Viti: 2005
07 Sht 14:31 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shitet

Viti: 2009
11 Korr 20:34 Të tjera , Prishtinë

Harley Davidson 883 Sportster

5 900 EUR

Viti: 2004
08 Korr 11:08 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet motorri per femije

450 EUR Price Reduced

Viti: 2013
29 Qer 15:20 Chopper/Coustom , Pejë

Harley Davidson Fat Bob

1 EUR

Viti: 2010
26 Qer 00:09 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha

100 EUR Price Reduced

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione