Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 15:59
Linku:
Terren/Offroad , Gjakovë

SXF-F

5 000 EUR

26 Mar 20:24 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm 250cc

23 Mar 17:23 Kros/Enduro , Therandë

KTM EXC 300 2012

3 800 EUR

19 Mar 22:30 Kros/Enduro , Prishtinë

Kros 250cc

1 350 EUR

Viti: 2022
16 Mar 10:49 Kros/Enduro , Zveçan

Prodajem

4 350 EUR

16 Mar 01:31 Chopper/Coustom , Lipjan

Qoper 200 cc me dokumeta ne rregull ks

550 EUR

12 Mar 23:30 Kros/Enduro , Burim

Shitet

03 Mar 15:43 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Ktm 690 smc

4 500 EUR

26 Shk 22:14 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 350

4 000 EUR

22 Shk 07:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

KTM DUKE

3 300 EUR

Viti: 2014
21 Shk 11:58 Kros/Enduro , Ferizaj

Full Kros KTM 250Cc 4T Dhez n Pull

4 000 EUR

20 Shk 12:30 Kros/Enduro , Dragash

Shes ktm

15 Shk 12:56 Skuter , Skenderaj

shes motorrin honda 125 cc

420 EUR

09 Shk 08:31 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Motorrr KTM

2 850 EUR

24 Dhj 12:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kros KTM 350 EXC-F 2017

7 000 EUR

26 Nën 20:24 Kros/Enduro , Leposaviq

KTM XC-W TPI 300

8 600 EUR

22 Nën 12:29 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

Motorr me 4 rrota ATV

900 EUR

Viti: 2021
15 Nën 23:50 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shitet Motorri 200CC

1 000 EUR

15 Nën 23:49 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motorr me 4 rrota

1 000 EUR

15 Nën 08:56 Kros/Enduro , Therandë

Shitet

800 EUR

14 Nën 10:13 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 640 LC4

1 700 EUR

03 Nën 20:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Ktm 250

22 EUR

03 Nën 20:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Ktm 250

22 EUR

31 Tet 20:15 Sportiv , Ferizaj

Ktm lc4 640kubik perfect

1 600 EUR

26 Tet 00:48 Kros/Enduro , Dragash

Ktm 450cc

2 000 EUR

01 Tet 15:30 Kros/Enduro , Prizren

Shitet krosi per me shum info

Viti: 2000
20 Sht 00:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Ktm smc r690

3 200 EUR

Viti: 2015
11 Sht 01:18 Sportiv , Besianë

Motorr

2 500 EUR

Viti: 2013
02 Sht 13:25 Të tjera , Viti

Shitet atv

Viti: 2020
01 Sht 23:34 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 690...

3 700 EUR

Viti: 2018
29 Gush 10:46 Kros/Enduro , Viti

KTM EXC 525

2 900 EUR

Viti: 2006
24 Gush 12:54 Kros/Enduro , Gjilan

ktm 250

Viti: 2010
22 Gush 23:43 Kros/Enduro , Gjakovë

Motorr kros

Viti: 2018
16 Gush 22:54 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet ktm 525 exc

2 800 EUR

Viti: 2006
14 Gush 22:39 Të tjera , Skenderaj

Shes bicikllen

70 EUR

Viti: 2018
10 Gush 15:37 Të tjera , Mitrovicë

KTM duke 690 RKS

4 000 EUR

Viti: 2014
10 Gush 07:35 Kros/Enduro , Burim

Full kross 150cc

500 EUR

Viti: 2010
08 Gush 18:25 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Atv

750 EUR

Viti: 2012
30 Korr 16:15 Kros/Enduro , Therandë

ktm 200cc

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2007
29 Korr 22:19 Kros/Enduro , Burim

SHITET KROSSI KTM ENDURO

2 750 EUR

Viti: 1997
27 Korr 02:08 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Mini cross

470 EUR

Viti: 2019
14 Korr 18:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet

400 EUR

Viti: 2012
10 Korr 16:16 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 200cc

2 600 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione